NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sve vase smijesne scene u lucidnim snovima

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
KutijaSibica

KutijaSibica


Broj postova : 5
Join date : 05.09.2012
Age : 30
Lokacija : BiH - Cazin - Gornji Ćoralići

sve vase smijesne scene u lucidnim  snovima Empty
PostajNaslov: sve vase smijesne scene u lucidnim snovima   sve vase smijesne scene u lucidnim  snovima Emptysri ruj 05, 2012 10:43 pm

Ja sam imao priliku da se dobro ismijem kad sam se probudio jedno jutro. U lucidnom snu sam imao jednu scenu u kojoj sam se penjao uz jedan ogroman toranj sa zeljeznim sipkama. Kad sam dosao do vrha, vidjeli su me neki klinci... cudno me gledali i promrmljali.......jao, pa kako je smio da se penje bez opreme, jaaaako je visoko...a ja ja kazem...pa, lako. I mislim u sebi... e jeste glupi, pa ja sanjam.
Ne znam za vas, ja sam se odvalio od smijeha... ahahahaha..
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

sve vase smijesne scene u lucidnim  snovima Empty
PostajNaslov: Re: sve vase smijesne scene u lucidnim snovima   sve vase smijesne scene u lucidnim  snovima Emptypon lis 01, 2012 5:00 pm

Snovi su zanimljivi kad si svjestan u njima i kad ih ne uzimaš "zdravo za gotovo", već kao neki film u kojemu se nalaziš... i već po prirodi stvari, svatko normalan će takav san okrenuti na veselje, radoznalost i užitak.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
 
sve vase smijesne scene u lucidnim snovima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Filmovi inspirirani lucidnim sanjanjem
» Literatura o snovima
» Boje u snovima
» Snovima do slobode (objavljeno u Mediapositiva)

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
NIA forum :: OSTALI SADRŽAJI :: RAZNE TEME-
Forum(o)Bir: