NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Teške zagonetke u snovima

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
paun koji leti




Broj postova : 2
Join date : 30.07.2011

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptysub srp 30, 2011 4:53 pm

Što bi značilo u snu letjeti i zatim ponirati, silaziti niz stepenice od podkrovlja ,ukrotiti crnog jaguara kojem oči svijetle kao sunce i izvesti ga u šetnju kao kućnog ljubimca ?
[Vrh] Go down
christopher_johnson

christopher_johnson


Broj postova : 80
Join date : 17.01.2010

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptyned kol 07, 2011 10:43 pm

Pozdrav paunekojileti .
-ja ti neznam odgovor na tvoje pitanje, čekamo Gordana dok se vrati.
A kad smo već kod životinja, ja sam imao slični san. Na uzici sam držao podalje od sebe velikog bijelog tigra.
Prvo se vukao dalje od mene i na taj način počeo se gušiti i pao je na tlo u neprirodan položaj. Čim me prošao strah, taj isti tigar našao se ispred mene odriješen spona.
Gledali smo se oči u oči, a ja sam odjednom počeo apsorbirati u sebe svu njegovu snagu žilavost i hrabrost. Dogodilo se. A, dok sam htio koristiti njegve moći, moja se glava pretvorila u tigrovu, odjednom su mi noge dobile zamah, mogao sam se kretati brže, više i jače. Skakao sam sa velikih visina gotovo nečujno padao na noge... Činio sam to po svojem mjestu nekoliko puta, osjećao sam se kao Hulk. -Samo što nemam pojma koje značenje bi trebao imati moj san, jer idućeg dana na javi dogodilo se posve suprotno. Ove godine nisam uzmogao hrabrosti skočiti sa 11 metara viskog mosta, ali budem, budem do kraja ljeta jer to mi je ipak prioritet učiniti, a poslije toga paragliding
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptyuto kol 09, 2011 4:37 pm

LETENJE - uglavnom je u 99% slučajeva vezano uz slobodu i oslobođenje, uglavnom od naših mentalnih okova ili kompleksa. Let uvijek predstavlja ushićenje i zadovoljstvo.

PONIRANJE - riječ je o ulasku u sebe, tj. silazak iz mentalnog svijeta misli i ideja (krov=glava, kuća=tijelo i "ja") u osjetilnost i čak dublje u instinkt gdje se nalaze naši "životinjski porivi" koji nas održaaju živima. Ukoliko ih nismo uravnotežili ili ih negiramo zbog krivog mentalnog koncepta ili fiks ideje, mogu biti dosta destruktivni, ako ne i opasni, budući da se naš instinkt ponaša agresivno kao životinja, kad je stjeran u kut i napadnut u svojoj prirodnosti. Dakle, ako si prirodan i spontan, instiktivni dio tebe cvate i raduje se zajedno s tobom, ali ako ga ugnjetavaš idejama i glupostima, pretvara se u zvijer koja kao prvo šteti tebi pa tek onda društvenoj zajednici.

Očito si ti na neki način osvijestio svoj instinkt shvativši njegove prirodne potrebe i time ga pripitomio kao divlju i opasnu mačku, koj au ovom slučaju itekako može biti povezana s tvojim libidom ili direktnije rečeno seksualnim porivom. Izvesti jaguara u šetnju je isto što i slobodno pokazati svoju pravu instinktivnu prirodu svijetu i na taj način poletjeti u slobodu oslobodivši se predrasuda...
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
paun koji leti




Broj postova : 2
Join date : 30.07.2011

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptyčet kol 11, 2011 1:10 am

Gordane hvala ti ko bratu puno si mi pomogao.Trenutno mi je teško zadovoljiti životinjske nagone jer me na to primorala materijalna situacija i društvena sredina što me lošom karmom dopalo pa sam se bacio u duhovne vode.Nadam se da ću sa svim tim izaći na kraj.Hvala ti puno !
[Vrh] Go down
KutijaSibica

KutijaSibica


Broj postova : 5
Join date : 05.09.2012
Age : 30
Lokacija : BiH - Cazin - Gornji Ćoralići

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptyned stu 25, 2012 5:07 pm

pokusat cu da skratim koliko mogu ovaj vrlo zapetljani san.
Uglavnom, ja sam nesto rekao... nemam pojma sta (djelovalo je lokalno). Jedna moja skolska drugarica je isla autom i bila je jako stara kao da je ta moja poruka utjecala na nju, i kad me vidjela rekla mi je to sto sam ja rekao (ne sjecam se) i nije se osjecala bas najbolje... kao da sam ja predvidio neku stvar i to se ostvarilo, i pocela mi se jadati nekako confused ....... kad sam se okrenuo, vidio sam jedan stecak blizu moje kuce na kojem je bila uklesana jedna vazna poruka koju sam ja ponavljao u sebi nesvijesno kroz cijeli san, cak i prije nego sto cu ugledati taj stecak (zapravo, vise je licio na nadgrobni spomenik). Poruka je bila jako zanimljiva samo sto nje ne sjecam, STETA.
I sad ono sto me najvise zbunilo. Kao da sam osjetio da, pored svijesti i podsvijesti, ima nesto trece...''podpodsvijest''. Ne znam to sad trenutno objasniti. Zatim, jedna zena koja je stajala pored tog nadgrobnog spomenika govorila mi je o tome natpisu kao da je to nesto jaaaakoo vazno a i slazem se s njome (sad u stvarnosti osjecam neku povezanost sa tom porukum iako se ne sjecam nje). i tako, govorila mi je o toj poruci. I kad sam je poceo izgovarati na glas, ona je pocela da galami na mene...hmm.
sto se natpisa tice, ostalo mi je nesto u magli... 2 rijeci: ...''ne tiče''... (i imala je, po nekoj mojoj procjeni, oko 15-ak rijeci.
hvala na razumjevanju, i pomocu ukoliko bude bila, ;)
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptypon stu 26, 2012 5:37 pm

ah, što da ti kažem na ovakav opis sna kojeg se niti ti ne sjećaš. moguće je da nešto osvještaš što je važno a tiče se tvoje anime... više o animi:

http://en.wikipedia.org/wiki/Anima_and_animus
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
KutijaSibica

KutijaSibica


Broj postova : 5
Join date : 05.09.2012
Age : 30
Lokacija : BiH - Cazin - Gornji Ćoralići

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptypon stu 26, 2012 9:57 pm

hvala puno... no, sta mislite o onome ''podpodsvijest''
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptyuto stu 27, 2012 11:45 am

to bih ja tebe trebao pitati, što to tebi simbolizira/znači... očito ti snovi žele ukazati na dio svijesti kojeg nisi niti svjestan i kad misliš o podsvjesti.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
KutijaSibica

KutijaSibica


Broj postova : 5
Join date : 05.09.2012
Age : 30
Lokacija : BiH - Cazin - Gornji Ćoralići

Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Emptysri stu 28, 2012 12:47 am

uh j%#ote, king a i sam sam od sebe cudan, i sebi i ostalima... hvala vam a ja cu ovo da istrazim ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teške zagonetke u snovima Empty
PostajNaslov: Re: Teške zagonetke u snovima   Teške zagonetke u snovima Empty

[Vrh] Go down
 
Teške zagonetke u snovima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Literatura o snovima
» Boje u snovima
» Snovima do slobode (objavljeno u Mediapositiva)
» sve vase smijesne scene u lucidnim snovima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI OPĆENITO-
Forum(o)Bir: