NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 evo jednog mog iskustva

Go down 
Autor/icaPoruka
Mariofil




Broj postova : 1
Join date : 22.01.2014

evo jednog mog iskustva Empty
PostajNaslov: evo jednog mog iskustva   evo jednog mog iskustva Emptyčet sij 23, 2014 8:08 pm

Neznam gdje da vam pisem ovo, pa vam pisem ovdje. Dogodilo se to prije nekoliko godina.
Vjerujem da ste culi za tezu, Shadow people, crne sjenke u obliku covjeka koje se najcesce vide krajickom oka. Ja mogu reci da sam vidio jednom tako nesto i sad cu vam ispricati kako je to sve bilo.
Sve se dogodilo u WC-u dok sam, kako da kazem, recimo da sam sjedio. Sjedio sam ja tako i gledao u zid nasuprot mene i razmisljao o glupostima.
Ovo sto cu sad ispricat desilo se u djelicu sekunde.
Da naglasim da imam jako sirok periferni vid, a ovo sam vidio bas na granici te periferije vida.
U jednom trenutku sam meni s ljeve strane, pored umivaonika, ispred rucnika, vidio crnu sjenu covjeka kako stoji i gleda prema rucniku. Bilo je tako tamno, nikad prije nisam vidio nista tako crno i tamno kao sto je bilo ovo. Velicine je bilo kao odrastao covjek. U trenutku kad sam shvatio da vidim nesto sto nebih trebalo biti tu i kad sam krenuo okretati glavu u tom smjeru da vidim sto vidim, cuo se udarac, kao kad udarite rukom u rucnik, i kad sam se okrenio vidio sam da se rucnik njise na vjesalici, i to jako njise. Odmah mi je prosla jeza kroz cijelo tijelo. Prvo sam pomislio, kao sto bi i svako drugi, da mi se to samo ucinilo i da nije nista strasno. A onda sam se zapitao kako se taj rucnik mogao sam od sebe tako zaljuljati. Zagledao sam se u njega i gledao sam ga sve dok se nije smirio. Na kraju svega sam se ustao da vidim dali je to ljuljanje molgo prouzrociti nesto normalno, kao npr. propuh ili tako nesto. U pokusaju da nadem razuman razlog za to, nisam uspio.
Sada vjerujem da sam vidio te, shadow people, o kojima sam nesto citao, i pogledao istoimeni film.
I gle cuda, dok sam pisao ovu predhodnu recenicu, ucinilo se mi se da je nesto proslo pored mene.
Ako znate stogod o tome volio bih da odgovorite, da mi malo objasnite o tim sjenama.
[Vrh] Go down
 
evo jednog mog iskustva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kakva su vam iskustva s gledanjem ogledala u snu?

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI, SIMBOLI I TUMAČENJE-
Forum(o)Bir: