NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Letenje u snu kao predvorje lucidnosti

Go down 
+4
AnabelLee
christopher_johnson
Gordan
anavi
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ružmarin

ružmarin


Broj postova : 2
Join date : 30.07.2014

Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Letenje u snu kao predvorje lucidnosti   Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Emptysri srp 30, 2014 7:59 am

pozdrav

noćas sam sanjala da letim,to mi nije prvi put...nebrojeno puta sam već sanjala...ponekad među šumom,ponekad izađem kroz prozor svoga stana,ponekad usred svog sna ja počnem letiti,umijesto da idem sa autom ja letim....zbilja ćesto to sanjam i prekrasno je,uvijek pomislim da bar to mogu i u stvarnosti

ovaj put sam saljala nešto neobično....neki kraj di nikad nisam bila,neke sobe kao studentski dom....i da je zgrada potopljena do prozora u bistroj vodi,saljala sam da želim pomoći,ja mogu letjeti ali drugi ne,tražila sam čamac....zalutala sam u šumu i naišla na druge letače ali zle...oni nežele pomoći već imaju sebične i zle namjere....mislila sam da sam gotova,ali su me prihvatili kao svoga....no i ja sam dalje htijela pomoći ljudima u nevolji....pa sam im pobjegla,jedva...leteći naravno....onda nakon što su ljudi spašeni već su se morali obučiti za letače da se brane od ovih zlih....ja sam bila tamo i vidjela sam da im je obuka nikakva i da nemaju šanse protiv njih a ni ja sama....vidjela sam kako žene sa djecom idu u atomsko sklonište da se sklone i ja sam zadnja ušla sa njima....no ispalo je da nisam slučajno ušla....njihova prva meta je bilo to sklonište dočepati se onih koji nemogu se braniti....no imali su mene....pričali smo i u taj čas vidjela sam oči kroz otvor i preplavio me veliki strah,dala sam znak da svi utihnu no već su nas vidjeli...mogla sam se stviti u njihove oči kako nas vide...od tog straha sam se probudila a srce mi je kucalo ko ludo...

ovaj san me drmnuo jer prvi put sanjam da i drugi lete....inače prvi san mi je bio kad sam imala 12 godina,sad imam 27...

zna li netko protumačiti san,usmjeriti me?...mislim da mnogo govori

hvala  Very Happy 
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Letenje u snu kao predvorje lucidnosti   Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Emptysri srp 30, 2014 10:14 am

letenje je redovito vezano uz osjećaj slobode i mogućnosti, također i uz prelazak konceptualnih granica postavljenih od strane uma. stanovi i kuće su personifikacija nas samih, ličnosti, a izlazak iz njih znači vanjski svijet, tj. doživljaj onog što nije u nama. šuma i more su obično vezani uz nesvjesno i podsvijest. voda su emocije, u ovom snu čini mi se da je riječ o nekom "emocionalnom" izletu ili želji koja iza sebe ima određenu nesigurnsot i strah, a s druge strane želju za slobodnim ostvarenjem... snovi idu uz rad na sebi i samopromatranje. također nemaju puno veze s racionalnim, već s emocionalnim i trebali bi se tumačiti na asocijativni način. drugim riječima, sama ćeš znati što ti san želi reći kad pronađeš esenciju osobnih slika i simbola koji ti pričaju priču. za to ti ne treba razum, već opažanja i osjećaj.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
ružmarin

ružmarin


Broj postova : 2
Join date : 30.07.2014

Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Letenje u snu kao predvorje lucidnosti   Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Emptyčet srp 31, 2014 5:45 pm

hvala... Very Happy 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Letenje u snu kao predvorje lucidnosti   Letenje u snu kao predvorje lucidnosti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Letenje u snu kao predvorje lucidnosti
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI, SIMBOLI I TUMAČENJE-
Forum(o)Bir: