NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Astralna projekcija

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
salerosa




Broj postova : 3
Join date : 20.10.2012

Astralna projekcija Empty
PostajNaslov: Astralna projekcija   Astralna projekcija Emptysub lis 20, 2012 7:52 am

Sorry, nisam shvatila kako se piše novi post unutar neke teme, pa ću ja to ovako... Very Happy

Vidim da ovdje se uglavnom postavlja pitanje o tehnikama astralne projekcije. Ja imam malo drugačiju situaciju.
"Imam" astralnu projekciju već skoro 20 godina.
Došla je sama, ničim izazvana.
Kad mi se počela događati, čak nisam ni znala što je to.
I još uvijek mi se događa.
Moj problem je kako da ju spriječim.
Ja nisam daleko otišla u tome, nisam sigurna da li bi to i željela.
Užasno mi je odvajanje, onaj zvuk koji čujem, težina u tijelu,u rukama i nogama, a tek u vilici (možda glupo zvuči, ali ne znam kako to drugačije opisati)...., ma općenito nisam baš presretna radi toga.
I zna li itko zašto se to javlja tako samo od sebe ?
Ok, znam da bi neki bili sretni da su na mom mjestu, ali ja nisam.
Što se tiče ove težine u vilici, taj osjećaj pamtim još iz ranog djetinjstva.
Da li je moguće da sam ju već imala i tada, ali se ne sjećam ?

Hvala !
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Astralna projekcija Empty
PostajNaslov: Re: Astralna projekcija   Astralna projekcija Emptypon stu 12, 2012 2:08 am

Moguće da ju imaš od djetinjstva i ja bih bio sretan da me tako lako baca u astral, šteta je to neiskoristiti zbog straha. A spriječit možeš vrlo jednostavno, svjesnom voljom. Kad prepoznaš da ulaziš u nju, probudi se.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
salerosa




Broj postova : 3
Join date : 20.10.2012

Astralna projekcija Empty
PostajNaslov: Re: Astralna projekcija   Astralna projekcija Emptysri vel 06, 2013 8:34 am

Gordan je napisao/la:
Moguće da ju imaš od djetinjstva i ja bih bio sretan da me tako lako baca u astral, šteta je to neiskoristiti zbog straha. A spriječit možeš vrlo jednostavno, svjesnom voljom. Kad prepoznaš da ulaziš u nju, probudi se.


Ajme, ali ja ovo zaista ne mogu zaustaviti !!!
Više i nije toliko strašno to odvajanje koje sam prije opisala.
Sada se to događa nekako lakše, kao da sam "prerasla" onu težinu.
I nakon odvajanja čujem glasove, kao u restoranu kada ljudi razgovaraju. Uglavnom su veseli razgovori.
Osim što se iz toga izdvaja dječji glasić. Sigurna sam da je mlađe od 5 godina, jer još uvijek priča nerazgovjetno. Ne znam da li je curica ili dečkić, ali mislim da znam kako izgleda.
I zadnji put sam vidjela da je neko ušao u sobu.
Ono što me još zbunjuje je to što se ne bojim. Nego mi je to sve nekako normalno. Bojim se kada se vrati, onda me uhvati strah.
I imam osjećaj da bi mi se a.pr. mogla desiti i u potpuno budnom stanju, samo kada bi to dozvolila.

Ali ja želim da prestane.
Ja stvarno ne želim ovo.
I sve teže mi je vratiti se nazad. Kao da mi se ovo sve mora događati.

Ako neko zna kako da ovo trajno zaustavi, plizzz...
Zaista ne želim...
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Astralna projekcija Empty
PostajNaslov: Re: Astralna projekcija   Astralna projekcija Emptysri vel 06, 2013 12:35 pm

Pokušaj svojom voljom svaki put prekinuti stvar kad ti se pojavi. Svojom voljom je sve moguće prekinuti. Ako bi se stvar pojavljivala i u potpuno budnom stanju sama od sebe, onda to baš nije dobro, pogotovo ako se ne može kontrolirati. Ukoliko ti se to bude pojavljivalo u budnom stanju bez kontrole, pametno je posavjetovati se s psihijatrom, jer moguće da nije stvar o astralnoj projekciji, već npr. o shizofreniji. Čisto da znaš da psihičke bolesti znaju imati slične manifestacije, samo je kod njih slučaj da se to neda kontrolirati i to remeti duševni mir. Govorim ti to čisto za informaciju, ne zato da te uplašim da si bolesna!
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
salerosa




Broj postova : 3
Join date : 20.10.2012

Astralna projekcija Empty
PostajNaslov: Re: Astralna projekcija   Astralna projekcija Emptypon vel 18, 2013 12:10 pm

Gordan je napisao/la:
Pokušaj svojom voljom svaki put prekinuti stvar kad ti se pojavi. Svojom voljom je sve moguće prekinuti. Ako bi se stvar pojavljivala i u potpuno budnom stanju sama od sebe, onda to baš nije dobro, pogotovo ako se ne može kontrolirati. Ukoliko ti se to bude pojavljivalo u budnom stanju bez kontrole, pametno je posavjetovati se s psihijatrom, jer moguće da nije stvar o astralnoj projekciji, već npr. o shizofreniji. Čisto da znaš da psihičke bolesti znaju imati slične manifestacije, samo je kod njih slučaj da se to neda kontrolirati i to remeti duševni mir. Govorim ti to čisto za informaciju, ne zato da te uplašim da si bolesna!

Hvala !!!
Nije baš ohrabrujuće, ali imat ću u vidu .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Astralna projekcija Empty
PostajNaslov: Re: Astralna projekcija   Astralna projekcija Empty

[Vrh] Go down
 
Astralna projekcija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Astralna projekcija
» Astralna projekcija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: LUCIDNO SANJANJE-
Forum(o)Bir: