NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 da li bi netko znao objašnenje ovog sna?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Totalna




Broj postova : 2
Join date : 28.06.2014

da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Empty
PostajNaslov: da li bi netko znao objašnenje ovog sna?   da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Emptysub lip 28, 2014 6:55 pm

dakle.
sanjam da sam u stanu u kojem sam provela djetinjstvo, a koji smo prodali. preko puta škola u koju sam također išla. pokraj škole visoki jablan koji je davno bio, no više ga nema.
znači sanjam taj jablan i na njemu ptičje gnijezdo. gledam u njega i gnijezdo odjedno počne sa jablana se spuštat kao da jedri po zraku i kako ja gledam kroz prozor u njega on prilazi jedrujući pokraj prozora i lagano leluja ispred. u gnijezdu je jedno pričje jaje vrlo bijelo. veličine jajeta od koke. a pokraj u gnijezdu kao da spava..nije baš pri svijesti, lasica..gotovo bijele boje.. malo onak bež.. ili neka životinja slična njoj. no ima tako ko lasica dugo tijelo i dugi rep... gnijezdo stoji dovoljno dugo ja ja mogu vidjeti što je unutra i nastavi se spuštati prema zemlji. ja sam inaće bila na 3. katu.
silazim dolje da vidim da li je sve ok sa jajetom i gnijezdom no iz jajeta izlazi mali bijeli pas i ide prema meni veselo mašući repom.. lasica i dalje ništa ne reagira.. al nije mrtva..
i to je kraj..
sigurna sam da taj san nešto znači.. jel ima netko tko se razumije u simboliku da mi proba pojasniti..
ja osobno mislim da mi je taj san nagovještaj za nešto..ali jednostavno ne mogu dokučiti što..dobro..loše...
tenks :)
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Empty
PostajNaslov: Re: da li bi netko znao objašnenje ovog sna?   da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Emptypon srp 21, 2014 5:04 pm

Stan/kuća = ja
jablan/drvo = rast, plodnost,...
sve što je izvan kuće = izvan naše osobe, vanjski svijet

U jajetu ne nerođeni život/mogućnosti/osobnost.... lasica je prijetnja da to bude uništeno, pas je najbolji čovjekov suputnik, označava često vjernost...

U tumačenju sna obratiti pažnju na vlastite emocije i asocijacije (simbole). Sam sanjač sebi najbolje objašnjava san ukoliko nauči vlastiti emotivni jezik simbola i slika baziranih na vlastitom iskustvu.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
Totalna




Broj postova : 2
Join date : 28.06.2014

da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Empty
PostajNaslov: Re: da li bi netko znao objašnenje ovog sna?   da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Emptyned kol 03, 2014 10:58 pm

Hvala na odgovoru. Sanjala sam svoje stanje da. Bila sam trudna(to je ocito ono jaje u gnjezdu bilo) lasica prijetnja(spontano sam pobacila :( ) pas vjernost sam imala i potporu.. nevjerovatno koliko kroz san covjek moze vidjet sto ga ceka..samo treba znat citat simbole.. san mi je bio potpuno jasan kad sam saznala da sam trudna. Hvala na odgovoru :)
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Empty
PostajNaslov: Re: da li bi netko znao objašnenje ovog sna?   da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Emptypon kol 04, 2014 4:43 pm

Žao mi je zbog situacije, ali bar iz nesreće izvuci pozitivno, a to je, da postoji "jezik" u nama koji je vrlo informativan i obuhvaća sve, samo je potrebno utihnuti misli i posvetiti se intuiciji, osjećaju i instinktu. San je ocrtavao podsvjesno osjećanje koje razum ne može "čuti"...
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
Sponsored content





da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Empty
PostajNaslov: Re: da li bi netko znao objašnenje ovog sna?   da li bi netko znao objašnenje ovog sna? Empty

[Vrh] Go down
 
da li bi netko znao objašnenje ovog sna?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI, SIMBOLI I TUMAČENJE-
Forum(o)Bir: