NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Paraliza u snu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
filjo




Broj postova : 1
Join date : 09.06.2014

Paraliza u snu Empty
PostajNaslov: Paraliza u snu   Paraliza u snu Emptypon lip 09, 2014 11:41 pm

Pozdrav svima. Moje ime je Filip. Neznam je li ova tema već obrađena. Zaniteresirao sam se za lucidno sanjanje jer sam se počeo spontano osvještavati u snovima. Događalo se prije nisam pridavao neku veću pažnju, no u zadnjih pola godine je postalo učestalije. Uglavno, svaki put kad mi neki kuriozitet u snu oda da sanjam i ja postanem lucidan prvi impuls mi je buđenje i onda krenu muke. Tijelo mi je paralizirano, ne mogu vikat i izaći iz tog nekog međustanja. Panika, osjećaj prisutnosti i mahniti strah, zadnjim atomom snage se iskoprcam iz tog stadija. Nisam baš našao neka konzistentna objašnjenja na netu. Naišao na vas pa reko da pitam jel to normalno i kako to spriječit ili zaobić? hvala LP
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Paraliza u snu Empty
PostajNaslov: Re: Paraliza u snu   Paraliza u snu Emptypon srp 21, 2014 4:59 pm

Paraliza sna se javlja u trenucima svjesnosti u snu kad je sanjač blizu izdvajanja astralnog tijela, tj. u predvorju astralne projekcije. Ništa posebno, osim što zna ljude preplašiti dok se ne naviknu na to stanje. Ništa strašno - najgore je prepustiti se strahu, a najboje sve izignorirati i iskoristiti to stanje za astralnu projekciju.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
 
Paraliza u snu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI OPĆENITO-
Forum(o)Bir: