NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 jedan od snova

Go down 
Autor/icaPoruka
akordijan




Broj postova : 1
Join date : 23.02.2014

jedan od snova Empty
PostajNaslov: jedan od snova   jedan od snova Emptyned vel 23, 2014 2:35 pm

Evo da i ja podjelim jedan svoj san koji sam sanjao nedavno a ostavio je jak dojam na mene...
Ne sjecam se pocetka sna vecinom nikad pa tako ni sad pa cu pocet od sride
....nalazim se u nepoznatom gradu s nedavno bivsom curom,osjecaj je bozanstven,hodamo gradom razgovarmo o kojekakvim "fantazijama",scena je bila totalna romantika,hodamo prema nekakvome kaficu i ja tu punim iman osjecaj da ce se nesto lose dogoditi i to joj govorim kroz plac,a ona me sam mirno gleda i ulazimo u kafic(koji je bio predobar,znam da sam sebi govorija da cu stalno dolazit u taj kafic)sjedamo za okrugli stol za kojim sjede moja dva dobra prijatelja i 3 nepoznate osobe,ja i dalje iman osjecaj da ce se nesto lose desit,al mi je bilo skroz normala nisam se osjeca lose,tada ta zenska nestaje,i jedan od prijatelja kaze jednom od troje nepoznatih likova"znamo mora se desit"tada sam i ja znao sta,i taj nepoznati lik ustane izvadi pistolj i propuca me jedno par puta(pre lud osjecaj)i ja ko budem mrtav al i dalje cujem sta oni pricaju,i u po njihove price ja ustanem i reknem nesto smijesno(ne sjecam se sta)i odjednom se san skroz promijeni,i dalje se nalazimo u predobrom tom kaficu samo drugi ljudi,i svi mi odlazimo iz kafica jer moramo na tramvaj....drugi san je isto pre lud ali je malo poduzi pa da ne morim..eto to je to
[Vrh] Go down
 
jedan od snova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Amerika, obecana zemlja snova!?

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI, SIMBOLI I TUMAČENJE-
Forum(o)Bir: