NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
izgubljeni_Djecak




Broj postova : 3
Join date : 23.07.2013

San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Empty
PostajNaslov: San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom   San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Emptyuto srp 23, 2013 4:05 pm

Pozdrav evo da prijeđem na stvar.

Sanjao sam evo prije 30min sam se probudio i nikako ne mogu doči k sebi.

Ispričat ću vam cijeli san.

Sanjao sam da se vozim nekamo u autu s nekom osobom predstavio se kao prijatelj, kišilo je tokom vožnje.
Druga scena istog sna
Stigao sam u kuću neke osobe tj obitelji.
Pojavio se lik jedne osobe nisam vidio lice niti ništa nego jednostavno sam znao , bila je to ženska osoba znam ju i u živo.

Scena dalje istog sna

Nalazim se s njom u nekoj prostoriji ne znam gdje po zidovima slike ne objašnjene slike, upito sam čije su to slike a ta ženska osoba mi je rekla da su to njezina sječanja iz djetinstva. Prišli smo jednoj slici ali kada smo prišli počela se kretati. Pikazivalo je dok je bila mala kao da se igrala s necim tipa cijev za vodu pa je poprskala s vodom tj poplavila skoro cijeli stan.
Ništa okrenuli smo se prema sredini pojavio se neki nepoznati lik i govori joj što i kako da sanja kao da postoje neke strukture sna i naređivo joj da sanja to i to . Postojale su kao platforme ona je uzimala stalno jednu koja joj se sviđala ali taj lik joj je to zabranjivao sve dok je uništio tu platformu sna koju je ona želila, jednostavno je nestala. Onda se je ona okrenula prema meni pogledala me je i rekla hvala ti što si tu samnom u mome snu. Ja sam bio zaprepaščen u snu kao i sada u javi.Ne znam zašto ali sam ju poljubio ali koda onda toga nije bila svjesna

Scena 3 iz moga sna istoga
Vratili smo se u kuću ona je počela kuhati, bilo je nekakvo meso samo se toga sječam ali su bila 3 lonca dobro tavice kuhala je za puno ljudi. Pokušao sam ju poljubiti opet no ona se je izmaknula i pitala me što ja to radim a ja joj odgovaram pa zar se ne sječaš prije poljubio sam te i nije ti smetalo. Ona strese s glavom ja otižem i sjednem na kauč. U toj prostoriji su bili kauč s lijeve strane veliki stol i ispred kuhinja desno ne znam bio mi je mrak.
Onda nakon nekog vremena ona prilazi do mene nasmije se, imala je preljepe oči velike ali prelijeve i dugu kosu smeđu, i onda ne znam jeli me poljubila ili ne i bio sam kao sretniji.

Scena 4 iz moga sna istog

Bila je nekakava zabava a ona je kuhala valjda zbog tog razloga bilo je puno ljudi svi su se zabavljali onda me je neprestano pogledavala ja sam bio zadužen da svima podjelim čaše išao sam birao sam plave i žute mislim uzorci na njima neke bilke su bili te boje. I onda kada sam davao svima čaše neke od njih su bile polu pune s nekom crnom tekučinom, neke samo na dnu su imale neke su čak bile i pune.

I tu me je majka probudila probudila me je tako da je ušla u sobu i samo me je taknula po leđima ja sam se streso sav mokar i odmah digo u polu sjedeči položaj.
Dali mi može netko objasniti ovo da sam u nekom tuđem snu?
I da mi malo protumači moj san.


Imam još snova večinom sanjam kada netko umire dan prije ili kada će se dogoditi nešto loše meni ili u mojoj obitelji ali najviše kada netko nastrada.

I da zovem se Filip i imam 18 skoro 19 god. I takvi snovi me prate, čudni i ne objašnjeni, več par godina. Imam doma sajaricu staru oko 40god ali ne pokriva mi takve snove kakve imam ja.
[Vrh] Go down
izgubljeni_Djecak




Broj postova : 3
Join date : 23.07.2013

San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Empty
PostajNaslov: Re: San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom   San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Emptyuto srp 23, 2013 4:19 pm

I da da kažem još upravo sam pitao oca vezano kako sam se probudio.

Ostalo mi je da me je netko dotaknuo po donjem dijelu leđa, osjetio sam dodir ruke. kad sam se probudio nikoga nije bilo nego sam vidio oca zamotanog u dekom i rekao mi je da je i njega majka moja probudila i da se ne trebam dizati da i on isto nešto sanjao ali je bio prekinut toga se još sječam. Evo sada sam otišao dolje i upitao ga rekao mi je da on uopče me nije budio da sam valjda to sve sanjao da izmišljam gluposti mi je rekao onako smijao se je lagano.

Znači šta je ovo ja sam još više zbunjen sanjao sam da sam se probudio ali se nisam probudio? Ne razumijem..
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Empty
PostajNaslov: Re: San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom   San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Emptypet srp 26, 2013 1:09 am

nisi bio u ničijem snu, do li u svojem vlastitom. ono što je važno za taj ssan da priča o smjeru tvojeg života ili upravljanju istim (vožnja automobilom).
djevojka ili žena koju spominješ je predstavlja arhetip Anime (vidi radove C.G.Junga), zapravo dio tebe koji rukovodi odnosima sa suprotnim spolom. očito ju upoznaješ na određeni način, budući se radnja prenosi u kuću (kuća predstavlja tebe), a ona tamo "kuha stvari" u kuhinji (kuhinja je mjesto transmutacije sirove i nejestive hrane u životno probavljivu hranu). budući je riječ o mesu, vrlo lako san sugerira na tvoj unutrašnji emocionalni rast gjd se upoznaješ sa svojim instinktima, da ne kažem senzualnošću. takvi snovi su normali za to razdoblje i vrlo često mijenjaju samog sanjača. npr, ja sam nakon jednog takvod s 21 godinom ušao u dugu vezu, jer je stvorio emocionalne preduvjete i zrelost da tu vezu ostvarim na duže vrijeme uključujući dubinu odnosa. prije toga bio sam hladan, proračunljiv i narcisoidan tip koji se svakog trenutka zaljubljivao i odljubljivao mijenjajući objekte svoje zaljubljenosti, tj. žene. drugim riječima, nisam imao potpune odnose, pa se sve to svodilo na "trošenje" žena i sitne seksualne radosti. :)
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
izgubljeni_Djecak




Broj postova : 3
Join date : 23.07.2013

San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Empty
PostajNaslov: Re: San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom   San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Emptypet srp 26, 2013 8:37 pm

Hvala na objašnjenju tog sna nego imam još jedan dok sam bio mlađi isto ne znam značenje

Znači bio sam u predvorju svoje kuće kada sam otvorio vrata vidio sam jedino mrak kao da netko stoji na vratima ali ne kao oblik osobe neko samo mrak znao sam da je to netko ali kao da ne može uči tada je došao otac( moj) i maknuo me je malo dalje.

Onda mi je zapelo za oko sve puno zelenih zmija na podu koje su se okrenule prema meni i siktale su onako koda će me svaki čas napasti ja sam se naslonio prestravljeno na zid leđima i pokušao sam pobječi u bilo koju stranu ali svugdje su mi blokirale put i tada sam se probudio..


Onda imao sam još jedan san sanjao sam da sam vodio nekakvu firmu u gradu nešto tipa za vinograde , i kako suzbijati štetočine da ne unište vinograde... Ušla su dva gospodina unutr ai nešto smo pričali nebitno nezz niti sam što

Nakratko su me pozvali van i kada sam pogledao prema željezničkom kolodvoru vidjeo sam osobu kako stoji na pruzi i zapala mi je za oko torba te osobe bila je učenica i onda kao bljesak i ugledao sam snijeg na vlastitoj kući usred ljeta.


Drugi dan kada sam se vračao iz škole doma išao sam putem kao i stalno po tračnicama s prijateljom to nam je najbliži put i svi hodaju tamo do trga grada

I ispred nas se je dogodila nesreča djevojku je pokupio vlak..znači s rukohvatom po glavi..

Hah uplašio sam se i onda sam se sjetio tog sna koji se je desio dan prije..

moje pitanje glasi prvo što je značio onaj san prvi a drugo dali je zbilja moguče na neki način predvidjeti pomoću sna da će se nešto dobro ili loše desiti ili je to samo slučajnost?
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Empty
PostajNaslov: Re: San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom   San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Emptyned srp 28, 2013 7:20 pm

Snovi često znalu opisivati nesvjesne obrasce ponašanja sanjača, tj. ponašanje i "programe razmišljanja" kojih sanjač nije svjestan  pa sanjač dobiva utisak kao da snovi predviđaju njegov život, međutim stvar je puno jednostavnija.

Zmije su siguran znak seksualnosti i redovito su vezane uz seks i libido.

Inače, svi ti tvoji snovi govore o sličnoj stvari, životnom putu, odrastanju, razvijanju odnosa sa suprotnim spolom itd.

Inače, nemam vremena objašnjavati snove ljudima, niti je ovo forum za to. Ponekad to napravim, ali kako je zapisano u pravilima, to nije tema ovog foruma.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
Sponsored content





San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Empty
PostajNaslov: Re: San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom   San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom Empty

[Vrh] Go down
 
San da sam u snu s drugom osobom i onda povratak u moj san s tom osobom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI, SIMBOLI I TUMAČENJE-
Forum(o)Bir: