NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Groblje u snu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
christopher_johnson

christopher_johnson


Broj postova : 80
Join date : 17.01.2010

Groblje u snu Empty
PostajNaslov: Groblje u snu   Groblje u snu Emptyuto vel 28, 2012 12:46 am

Nešto uznemiravajuće kad moram sanjati groblje. Nalaziti se na groblju i obilazati, odnosno
gubiti se između grobova nije problem, nego vrijeme koje se pritom mahom mijenja, brzo teče, brzo stižu tmurni oblaci,
brzo pada sumrak, ili od oblaka kao poput neke pomrčine nastaje polutama i onda neka nelagoda, odjednom se želim
riješiti i izaći van na otvorano, a nikako ne mogu to učiniti, već sve dalje i dalje groblje biva veće i iveće, postaje gušće,
i od silnih grobova nigdje kraja. Kako se brže krećem to više se bliži zalazak sunca i dan je pri kraju dok unutar sna prolazi
čitava vječnost. Tako je bilo u zadnjem snu. A prošli tjedan sam sanjao kako se nalazim na otvorenom polju i vidim divljač.
Kad sam se približio to je zec žderao drugog zeca, a odvratno žvakao mu je iznutrice, ulovio sam tog zeca da ga ubijem, i kako sam
snjim trčao da ga lupim po stablu, nekako se odjedanput smračilo i ja sam jednom nogom propao-zaglibio u zemlju a ispod stopala sam osjetio kako puca ljudska lubanja i hrskanje kostiju, čim sam pogledao oko sebe bilo je to nepoznato i neočekivano groblje. Zec mi je od straha pao iz ruku, a ja sam nastavio trčati, dok je sfera prikazivala i dalje grob do groba. To je bilo dovoljno da me probudi, pogotovo dok sam se zagazio na nečiji grob... Ne mogu si protumačiti snove sa grobljem. No mislim da se radi o tome kako sam nadvladao sve svoje nevolje i da me od sada ništa neočekivanog ne može prestrašiti. Ništa fascinantno se nije dešavalo ovih dana da bi bilo vezano uz te snove. Jedino ako se ne poveže nekoliko tjedana kasnije, toga se i bojim...

Groblje u snu Zx4s9t
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Groblje u snu Empty
PostajNaslov: Re: Groblje u snu   Groblje u snu Emptypon oľu 12, 2012 2:26 am

Tvoj san govori o tvojem stanju u kojem se trenutno nalaziš, a o kojem si mi pisao. U ovakvim slučajevima analize sna treba biti oprezan, jer vrlo lako se pogriješi. Pokušaj osjećaj toga sna povezati sa svojom situacijom, pa se zapitaj, što ti san želi reći o tebi. Malu ću izanalizirati tvoje snove pa ti javim ako budem mogao nešto pametno zaključiti.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
 
Groblje u snu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI, SIMBOLI I TUMAČENJE-
Forum(o)Bir: