NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 mali pomak - veliko pitanje

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
adam




Broj postova : 1
Join date : 02.05.2011

mali pomak - veliko pitanje Empty
PostajNaslov: mali pomak - veliko pitanje   mali pomak - veliko pitanje Emptypon svi 02, 2011 10:52 pm

pozdrav svima!

bio sam na tri radionice lucidnog sanjanja i iako nisam još imao nijedan lucidan san, nekako osjećam napredak malo po malo...


sinoć mi se dogodilo da sam se probudio nakon 4 sata sna pod pritiskom mjehura i vrativši se u krevet odlučio sam ostati svjestan jer sam znao da ću zaspati čim legnem. i nakon desetak sekundi sam dobio onaj osjećaj padanja, samo višestruko naglašen, po cijelom tijelu i trajao barem pet sekundi. odjednom sam se sjetio da sam taj osjećaj znao proživljavati i kao dijete, samo što bih se onda prestravio jer bi uslijedila paraliza i noćne more. i sinoć, kad sam skužio da se to događa, počeo sam feštat iznutra "TO MAJSTORE IDEMO HOHOOO" i naravno, pogubio se i nisam postao lucidan u snu... iako sam opet sanjao bivšu. samo što je ovaj put bila bradata. i dirao sam je po bradi. i bilo mi je malo čudno.. ali ne dovoljno čudno da napravim reality check :\


sad ću se nalit vode.. ali ono.. nenormalno i probudit se usred noći i pokušat to opet. ima li tko kakav savjet kako da uđem direkt u san.. znam da se može.
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

mali pomak - veliko pitanje Empty
PostajNaslov: Re: mali pomak - veliko pitanje   mali pomak - veliko pitanje Emptyned svi 08, 2011 12:44 am

To nalijevanje vode jedan je od načina izazivanja lucidnosti, ali osobno ne volim sado-mazohističke tehnike buđenja svjesnosti. Čišćenje i fokusiranje polja uma koje jača volju i kreativnost su kvalitetniji put.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
 
mali pomak - veliko pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: ŠKOLA LUCIDNOG SANJANJA-
Forum(o)Bir: