NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ljubicasta spodoba

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ank

Ank


Broj postova : 3
Join date : 15.09.2010
Age : 26

ljubicasta spodoba Empty
PostajNaslov: ljubicasta spodoba   ljubicasta spodoba Emptysri ruj 15, 2010 10:54 am

ja sam prekjuce ovako sanjao.druzim se na velikoj livadi sa drugovima iz moje stare skole iznenada oni postanu drugovi iz nove.ttu postajem svestan da sanjam.sedimo kraj vatre.sfera se zamuti i sada se nalazimo kod vavilonske kule od kamena koja se uspinje do neba a u širinu nema kraja.šetamo i pričamo,zatim uzmem sveču i upalim je.gori ljubicastim glameno koji se transformise u zver u obliku coveka sa krilima i glavom zmaja mesto jedne ruke.zver i dalje bukti,kovitla joj se vir u zmajevoj glavi.ne mogu da skrenem paznju sa nje sve okolo bledi a moji drugovi vicu da im isisava duse.ja nezam sta cu pa se setim da sam u snu.zver jos uvek raste.samo nju vidim okolo je tama.i onda pozelim da nestane i dunem u svecu punim plucima i ugaci se.tada se budim confused
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

ljubicasta spodoba Empty
PostajNaslov: Re: ljubicasta spodoba   ljubicasta spodoba Emptypet ruj 17, 2010 11:09 pm

Dobrodošao!

Fokusiraj se na osjećaje u snu, slike nisu od presudnog značaja, one su tu samo da ti probude osjećaj, a osjećaj nosi pravo značenje. Iz tvog sna ne mogu shvatiti što ti se vrti u glavi, ali vjerujem da si u odrešenoj fazi odrastanja, kad počinješ osvještavati vanjski svijet oko sebe i vidiš ga tako kako ga vidiš: kao zvijer i sl. To je samo faza odrastanja gdje mašta ima svoju ulogu pa san odgovara na impulse te mašte na svoj način.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
Ank

Ank


Broj postova : 3
Join date : 15.09.2010
Age : 26

ljubicasta spodoba Empty
PostajNaslov: Re: ljubicasta spodoba   ljubicasta spodoba Emptysub ruj 18, 2010 12:08 pm

hvala na odgovoru.osjecaj...pa cudan neki plasim se ali znam da mi ne može nista
[Vrh] Go down
Sponsored content





ljubicasta spodoba Empty
PostajNaslov: Re: ljubicasta spodoba   ljubicasta spodoba Empty

[Vrh] Go down
 
ljubicasta spodoba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: ŠKOLA LUCIDNOG SANJANJA-
Forum(o)Bir: