NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Razgovor sa životinjama u snu [klokan]

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
christopher_johnson

christopher_johnson


Broj postova : 80
Join date : 17.01.2010

Razgovor sa životinjama u snu [klokan] Empty
PostajNaslov: Razgovor sa životinjama u snu [klokan]   Razgovor sa životinjama u snu [klokan] Emptysub kol 30, 2014 10:36 pm

Sanjao sam neuobičajen i čudnovati san, kako prolazim našim podnebljem, i umjesto divljači koja bi trebala biti u tom dijelu HR, u poljima s ceste gledam australske klokane kako trče u parovima.. Onda mi se to dopalo, pa sam skrenuo u polje da ih pobliže vidim, no onda su se počeli pojavljivati klokani u raznim bojama kože. I naposljetku dok sam stigao do cilja kamo sam krenuo bilo je još manjih klokana, svi oni u pozitivi i sprijateljeni su me promatrali, mogao sam ga podragati kao psa po glavi, i to sam čak osjetio, uha, krzno, kao da sam u zološkom vrtu i da sam ga pomilovao. Zadovoljan, otiđoh kući. Kad sam došao doma, u stanu je bio još jedan klokan spreman za razgovor, i jednostavno mogao sam snjim svašta razgovarati, i razgovoru nije bilo kraja, svašta mi je objašnjavao.. Međutim, tijekom razgovora, klokan je evolirao u čovjeka.. polako se promijenio u čovjeka s kojim sam bez problema dovršio razgovor... I dalje sanjam kako spavam i sanjam kako se budim sljedećeg jutra, uzimam bicikla i opet idem na to polje gdje sam ih vidio, sve u pozitivi, i opet vidim kako skaču i hodaju i vesele se okolo, i nisam imao potrebe za lucidno djelovanje, ovo je za mene bilo dosta interesantno, mogao sam ih promatrati tako cijeli dan. cheers
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Razgovor sa životinjama u snu [klokan] Empty
PostajNaslov: Re: Razgovor sa životinjama u snu [klokan]   Razgovor sa životinjama u snu [klokan] Emptysri ruj 03, 2014 10:22 am

Snovi o životinjama vezani su za instinkte i govore o našoj instinktivnoj prirodi i odnosu prema njima. Treba pokušati osjetiti što ti klokani simboliziraju u sanjačevom umu, na što ga asociraju, osim na Australiju.
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
 
Razgovor sa životinjama u snu [klokan]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI OPĆENITO-
Forum(o)Bir: