NIA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIA forum

Natur-individuacijska asocijacija - Zagreb
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pozdrav svima

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pozdrav svima Empty
PostajNaslov: Pozdrav svima   Pozdrav svima Emptyuto kol 26, 2014 3:20 am

Maloprije sam legao da spavam i počeh sanjati prije nego sam sam zaspao.
Redovito počnem sanjati prije nego zaspim-svjestan sam toga.
Kao dijete imao sam noćne more često-strašne.
Kroz život sam oživio razne traume-izgubio sam u tragičnim okolnostima puno bliskih osoba.
Nadalje kroz život sam imao noćne more koje sam riješavao tako da sam postajao svjestan da sanjam i tako sam u snu to riješavao-riješavao se straha.
Imam jako loš san
Teško usnem.
Ponekad nebi spavao po 70-80 sati u komadu iako sam sam se izlagao teškim tjelesnim naporima ali umor me nije svladavao.
Ponekad sanjam da lebdim.
Sanjam budućnost često-jako često.
Imam jaku telepatiju.
itd.
Oprostite mi ako sam a jesam vjerovatno promašio temu-ako nisam cijeli forum pročitao i vjerovatno ponovio temu koju je neko napisao.
Ja sam UMORAN i trebam nekoga da me razumije-da mi objasni jer oko mene svi spavau bezbrižno

E da Jedan period u srednjoj školi kad bi bio prva smjena nisam se mogao probuditi sve do kraja nastave-premještao bih se iz učionice u učionicu i hibernirao-stalno sam sanjao cijelo vrijeme i nisam se mogao prbuditi.

Jedino kad mogu zaspati dobro to je u bolnici pred operaciju koja je rizična-imao sam dvije

Hvala na razumijevanju
[Vrh] Go down
Gordan
Admin
Gordan


Broj postova : 283
Join date : 24.04.2008
Lokacija : Zagreb

Pozdrav svima Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Emptypet kol 29, 2014 12:58 am

Počni meditirati i savladaj joga nidru (joga duboke relaksacije). Stvar nije komplicirana i brzo se savlada. Prestani piti kofein, pušiti i koristiti bilo kakve podizače ili tablete za spavanje. Počni se baviti sportom... ako ovo sve izvedeš, spavat ćeš kao beba.

Sretno!
[Vrh] Go down
http://www.nia.hr
 
Pozdrav svima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Astralna projekcija iz lucidnosti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NIA forum :: SNOVI :: SNOVI OPĆENITO-
Forum(o)Bir: